arnowalop schreef:
Klopt.... je hoeft niet direkt te betalen, de kosten voor het installatiepakket en de aansluitkosten worden later via een factuur in rekening gebracht.... Toen ik het bestelde stond er ook € 0,-, maar de € 149,- voor het pakket en de € 29,95 voor de installatie zijn naderhand gewoon in rekening gebracht.
Wat een onzin!
Klopt dat de kosten in eerste instantie in rekening worden gebracht, maar je krijgt het geld vervolgens gewoon terug. Anders mogen ze écht niet op deze manier adverteren (dat heet misleiding en is strafbaar...). Dus als er € 0,00 staat moet het ook echt niets kosten.
Als je het niet vertrouwt kun je een dump van de site bewaren tot je het geld terug hebt, maar KPN/Planet kennende regelen ze het echt wel.
Zal eerlijk zijn: heeft bij mij even geduurd (maandje of zo?) voordat het bedrag teruggestort werd, maar is gewoon gebeurd.
Dus jij hebt gewoon die 149,95 + 29.95 teruggestort gekregen? Automatisch of moest je er achteraan?