Het InternetPlusBellen/Experiabox Forum

Deel je ervaringen over Internetplusbellen met andere gebruikers en meld je gratis aan.
Het is nu za 24 mei 2025 11:56

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]




Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 2 berichten ] 
Auteur Bericht
 Berichttitel: Uitbreiden zendbereik
BerichtGeplaatst: do 26 jun 2008 13:27 
Offline

Geregistreerd: ma 23 jul 2007 17:14
Berichten: 1
Woonplaats: Brunssum
Weet iemand een manier om een hoger zendbereik te krijgen in de EB ?

Deze vraag is al eerder op het forum gesteld, doch wordt alleen beantwoord door mensen die geen slecht bereik hebben en dat ze het raar vinden dat andere mensen dat wel hebben. Maar een echt antwoord op de vraag is er niet.

Mijn EB staat goed ingesteld en heeft een bereik van 84 % op de laptop in de kamer waar de EB staat.
Kijk ik echter op mijn PC op mijn werkkamer dan geeft het netwerk maar een ontvangst tussen de 7 en 20 % en een overdracht van 1 tot 5 mbps. De afstand luchtlijn is 10 meter en er is 1 vloer en 1 muur tussen de apparaten.

Dus weet iemand hier een oplossing voor.

Ik gebruik de EB in combinatie met de Netgear WPN311GR. 54 mbps

_________________
Wind in een vlieger is als muziek in mijn oren.


Omhoog
 Profiel  
 
BerichtGeplaatst: do 26 jun 2008 18:42 
Offline

Geregistreerd: vr 23 feb 2007 11:03
Berichten: 85
Ik zou de PC op de werkkamer met een (goede) UTP kabel met de EB verbinden. Dan heb je zo wie zo de beste ontvangst. Ik zie een draadloze verbinding meer voor een laptop weggelegd. Draadloos is zelfs wanneer de ontvangst 100% is, lang niet zo snel als bedraad en er is minder kans op storing. Voor betere (draadloze)ontvangst zijn er z.g. repeaters. Hoe die ingesteld moeten worden weet ik niet en ik vraag mij af of dit voor zo'n korte afstand wel zinvol is. Mogelijk kun je iets doen met adapters via het lichtnet (230 V). Bedraad heeft m.i. altijd nog de voorkeur. Zelf heb ik achter de EB een Netgear router WNR834B hangen voor de draadloze verbindingen voor de laptops van de kinderen. Deze router "brandt" overal doorheen, lijkt het wel. Overal bereik en over grote afstand.


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 2 berichten ] 

Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Ga naar:  
cron
Powered by phpBB? Forum Software ? phpBB Group  | Hosted by 123-webhost
phpBB.nl Vertaling